Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Nie oceniam lokalu, zamówienie z dostawą
Ik
Jedzenie smaczne i na czas, obsługa miła :) Polecamy!
Wszystko ok
Dobra jakość produktów.